Inwestorzy coraz chętniej stawiają na nowoczesne formy architektoniczne. Innowacyjne budownictwo doskonale sprawdza się zarówno w przypadku najróżniejszych obiektów użyteczności publicznej, jak i wszelkich budynków mieszkalnych – w tym domów, bloków i apartamentów. Jedną z charakterystycznych cech nowoczesnej architektury jest wzbogacenie poszczególnych konstrukcji o nietuzinkowe elementy dekoracyjne wykonane ze szkła hartowanego. Zaliczyć do nich można między innymi oryginalne szklane daszki. Takie elementy stosowane są na przykład nad drzwiami wejściowymi lub tarasowymi. Świetnie ozdabiają elewację budynku, jednocześnie znakomicie podkreślając jego nowoczesny charakter.

Daszki szklane nad drzwi

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją najróżniejszych elementów ze szkła płaskiego. W związku z tym w naszej ofercie nie mogło zabraknąć eleganckich, szklanych daszków o najróżniejszych wymiarach i wykończeniach. Proponujemy modele przezroczyste, grafitowe oraz brązowe wykonane ze szkła hartowanego — bardzo wytrzymałego i w pełni bezpiecznego. W razie potrzeby możemy wystawić certyfikat CE na materiał wykorzystany do produkcji elementów zamówionych przez poszczególnych Klientów. Każdy daszek wyposażony jest w solidne okucia bądź wsporniki z wysokojakościowej stali nierdzewnej. Oferowane przez nas modele przeznaczone są do montażu na budynkach ocieplonych.

Wytrzymałe daszki ze szkła hartowanego

Tworzone przez nas daszki nad drzwi nie tylko są bardzo wytrzymałe, ale także wyróżniają się najwyższą funkcjonalnością. Doskonale przepuszczają światło. Ponadto prezentują się elegancko, atrakcyjnie i nowocześnie. Znakomicie nadają się zarówno do budynków mieszkalnych, jak i do najróżniejszych biurowców i obiektów użyteczności publicznej. Każdy produkt wykonujemy na indywidualne zamówienie według wytycznych przedstawionych przez poszczególnych Klientów.

Daszek szklany QUBA 150x100 cm matowy Daszek szklany QUBA 150x100 cm matowy
Producent: QubaGlass
Cena: 1 150,00 zł
szt.
zobacz więcej
Daszek szklany QUBA 150x120 cm matowy Daszek szklany QUBA 150x120 cm matowy
Producent: QubaGlass
Cena: 1 250,00 zł
szt.
zobacz więcej
Daszek szklany QUBA 150x150 cm matowy Daszek szklany QUBA 150x150 cm matowy
Producent: QubaGlass
Cena: 1 350,00 zł
szt.
zobacz więcej
Daszek szklany QUBA 180x100 cm matowy Daszek szklany QUBA 180x100 cm matowy
Producent: QubaGlass
Cena: 1 650,00 zł
szt.
zobacz więcej
Daszek szklany QUBA 180x120 cm matowy Daszek szklany QUBA 180x120 cm matowy
Producent: QubaGlass
Cena: 1 750,00 zł
szt.
zobacz więcej
Daszek szklany QUBA 180x150 cm matowy Daszek szklany QUBA 180x150 cm matowy
Producent: QubaGlass
Cena: 1 950,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl